VII NIEDZIELA w ciągu roku

1. Przeżywamy dziś  VII Niedzielę w ciągu roku.

- w piątek – pierwszy piątek miesiąca. Rano odwiedzimy Chorych. Spowiedź i Adoracja w Rząsinach od 15:00 do 15.55 i Eucharystia, w Uboczu od 17:00 do 17.55 i Eucharystia.
- w sobotę- pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo Pierwszych Sobót o 17.20 w Uboczu.

3. Przypominamy, że w soboty wieczorem Eucharystia, którą sprawujemy jest Mszą św. niedzielną.

4. Od 24 do 30 marca w Olszynie będą odbywać się nauki przedmałżeńskie. Jeśli ktoś planuje zawarcie małżeństwa w tym roku, prosimy, by skorzystał ze tej oferty.

6. Dziękuję za składane ofiary.

7. Bardzo proszę o przynoszenie do kościoła niepotrzebnych świec woskowych, wosku, parafiny…

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się składka na ubezpieczenie naszych kościołów i budynków parafialnych. Koszt ubezpieczenia to prawie 2 tys. Zł. Dziękuję za wsparcie.

9. Dzisiaj o 15:00 na Sali pod Lotnikiem spotkanie Spółki Wodnej.

10. Dzisiaj też o 18 zapraszam na spotkanie przedstawicieli Rad Gospodarczych, które odbędzie się w Domku św. Jana Pawła.

11. Za tydzień po Mszy św. o 12:00 w Rząsinach spotkanie Rodziców dzieci rocznicowych.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom wypraszamy łaski Boże.

14.Wszystkim życzymy trwania w łasce Bożej i wypraszamy błogosławieństwo Pana i opiekę Maryi.