XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Przeżywamy dziś XXVII Niedzielę w ciągu roku.

2. W związku ze wzrostem zachorowań na Covid przypominamy, ze do kościoła można wejść tylko w maseczce, zasłaniającej usta i nos.

- w poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy;

- w środę – NMP Rożańcowej

- w sobotę – druga sobota miesiąca. Nabożeństwo Nowenny do NMP Wspomożycielki Wiernych o 17.20 w Uboczu.

Za tydzień Niedziela Papieska pod hasłem Totus Tuus. W tym dniu modlitwą i ofiarami wspomagamy młodzież z rodzin mniej zamożnych. Będzie też można nabyć kremówki. Dziś zapisy.

W październiku w Wolbromowie Msza św. we wtorki o 17:00.

4. Rozpoczął się miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe o 16:00 w Rząsinach, o 17:00 w Wolbromowie oraz o 17.30 w Uboczu. Dziś poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych.

5. We wtorek o 18:00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

6. Na stronie parafialnej pojawiło się kalendarium duszpasterskie naszej parafii.

7. Bardzo dziękuję za przygotowanie i wspólne przeżycie pierwszej Komunii Świętej w Rząsinach. Dziękuję Rodzicom, Pani Katechetce, Klerykom i wszystkim, którzy się zaangażowali.

8. Bardzo dziękuję za modlitwę, wszelką pomoc i życzliwość dla mnie, zwłaszcza w ostatnim czasie choroby, a także dla moich Rodziców, którzy w tym czasie ulegli wypadkowi. Czas następnych miesięcy pokaże na ile będę mógł powrócić do pełnego wykonywania swoich obowiązków. Nie mniej jednak, do końca roku będę trochę wyłączony, gdyż potrzebuje rehabilitacji kardiologicznej. Proszę Was o modlitwę i wyrozumiałość.

9. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby należeć do Towarzystwa Przyjaciół Legnickiego Seminarium.

10. 18 października będzie można złożyć ofiarę na drugą ratę ubezpieczenia naszych kościołów. Koszt ubezpieczenia to 1800 zł. Dziękuje za zrozumienia i życzliwość.

11. Pamiętajmy w modlitwie o nowe i święte powołania z naszej parafii.

13. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Dziękuję za ofiary na pomoc Beacie.

15. Wszystkim solenizantom i jubilatom wypraszamy łaski Boże.

16. Życzymy mocy błogosławieństwa Bożego.