XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Przeżywamy dziś XXVIII Niedzielę w ciągu roku.

2. W związku ze wzrostem zachorowań na Covid przypominamy, ze do kościoła można wejść tylko w maseczce, zasłaniającej usta i nos. Jesteśmy w strefie żółtej, więc 1 osoba na 4 m2.

- w poniedziałek – bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika;

- we wtorek – św. Jana Kantego, prezbitera;

- w czwartek – św. Jana Pawła II, papieża.

Za tydzień Niedziela Misyjna. Modlitwą i ofiarami wspieramy Misjonarzy. Za tydzień też zmiana czasu na zimowy.

4. Nabożeństwa Różańcowe o 16:00 w Rząsinach, o 17:00 w Wolbromowie oraz o 17.30 w Uboczu.

5. Zachęcamy do wzięcia kart wypominkowych i listu z porządkiem nabożeństw wypominkowych.

6. Informujemy, że w niedzielę 25 października będą rozprowadzane stroiki na groby.

7. Bardzo dziękuję piekarni Państwa Kownackich za kremówki i całą życzliwość.

8. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby należeć do Towarzystwa Przyjaciół Legnickiego Seminarium.

9. Dziś będzie można złożyć ofiarę na drugą ratę ubezpieczenia naszych kościołów. Koszt ubezpieczenia to 1800 zł. Dziękuje za zrozumienia i życzliwość.

10. Pamiętajmy w modlitwie o nowe i święte powołania z naszej parafii.

12. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Dziękuję za ofiary na pomoc Beacie.

13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Anna Juszkiewicz – Ubocze i Krzysztof Kędzia – Ubocze.

14. Biskup Legnicki udziela dyspensy od uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej z objawami infekcji.

15. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za Zmarłych. Pamiętajmy o porządku na cmentarzach, pamiętajmy też o opłatach, umożliwiających właściwe funkcjonowanie cmentarzy.

17. Wszystkim solenizantom i jubilatom wypraszamy łaski Boże.

18. W zeszłym tygodniu odszedł do wieczności +Jan Słobodzian z Ubocza. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

19. Życzymy mocy błogosławieństwa Bożego.