IV NIEDZIELA per annum

1. Przeżywamy dziś   IV Niedzielę w ciągu roku. Dzisiejszemu dniowi patronuje św. Jan Bosko.

- we wtorek - święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Msze święte o 16:00 w Rząsinach i o 18:00 w Uboczu. Wszyscy przynosimy ze sobą świece. W tym dniu Wspólnota Żywego Różańca może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie.

- w środę – św. Błażeja, patrona w chorobach gardła;

- w czwartek – Pierwszy Czwartek Miesiąca. Modlimy się za powołanych i o powołania; w tym dniu w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy Chorych;

- w piątek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Przynosimy ze sobą chleb do pobłogosławienia. Jest to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od 15:00 w Rząsinach (Adoracja) i o 16:00 Msza święta oraz od 17:00 w Uboczu (Adoracja) i o 18:00 Msza święta;

- w sobotę – św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Jest to Pierwsza Sobota Miesiąca. Nabożeństwo Pierwszych Sobót o 17.20 w Uboczu.

4. Dziękuję za składane ofiary.

5. Złożyliśmy wnioski o dofinansowanie remontu kościoła w Rząsinach. Proszę o modlitwę w tej intencji.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom wypraszamy łaski Boże.

8. Dziękuję za troskę o sprawy parafialne, także o rachunki. Na prośbę Tych wszystkich, którzy dzwonili do mnie w tej sprawie, oraz w sprawie pomocy w zakupie opału na parafię, podaję numer konta:

52 1600 1462 1836 1334 4000 0001

9. Wszystkim życzymy trwania w łasce powołania do wiary i wypraszamy błogosławieństwo Pana i opiekę Maryi.