Ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dziś IV niedzielę w ciągu roku. 

2. W piątek 2.02.2024 obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Zgodnie z tradycją przynosimy do kościoła świece gromnice, aby jeszcze mocniej uzmysłowić sobie, że zgodnie ze słowami Symeona Chrystus jest światłem na oświecenie pogan. To święto jest przeżywane także jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby konsekrowane, które przez śluby zakonne oddają się w sposób zupełny Panu Bogu, śa dla nas szczególnym światłem na drogach doczesności i zwiastunami przyszłego życia. Dlatego wspierajmy je naszą modlitwą, aby pozostały na zawsze wierne powołaniu, które realizują dla dobra całej wspólnoty Kościoła. Msze św. w tym dniu: Rząsiny g. 16:00, Ubocze g. 17:30.

3. W tym tygodniu mamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Odwiedzimy chorych z komunią i spowiedzią świętąw piątek od g. 8:30. Spowiedź św. z racji I piątku:
- Rząsiny od g. 15:15 do g. 16:00
- Ubocze od g. 17:15 do 17:30.

4. W sobotę 3.02.2024 w kościele w Uboczu o g. 16:15 nabożeństwo I sobót do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszam!

5. Niedziela 04.02 to I niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronak do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu będzie też zmiana tajemnic żywego różańca. 

6. Msze św. w tym tygodniu:
- Rzasiny - środa g. 17:00, piątek g. 16:00
- Ubocze - czwartek g. 17:00, piątek g. 17:30 i sobota g. 17:00

7. Intencje mszalne w zakładce intencje. 

8. Bardzo dziękuje za posprzątanie i przygotowanie naszego kościoła na dzisiejsz niedzielę. 

9. Wszystkim solenizantom i jubitlaom wypraszamy wiele łask Bożyh a wszystkim życzę wiele mocy błogosławieńtwa Bożego na ten nowy tydzień !!!

Ksiądz proboszcz Paweł Opala